Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna

Jay Crownover - Rule

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Romanse (Autorki) / New Adult
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto 18:18, 11 Mar 2014    Temat postu: Jay Crownover - Rule



Czasami przeciwności nie tylko się przyciągają - zapalają się i spalają miasto.

Shaw Landon kochała Rule'a Archer'a od chwili, w której jej oczy na nim spoczęły. Rule jest wszystkim, czego poważna studentka przygotowująca się do studiów medycznych nie powinna pragnąć - i jedyną osobą, jakiej nigdy nie próbowała zadowolić. Nie boi się jego strasznego piercingu i tatuaży czy dzikiego zachowania. Chociaż wie, że Rule jest dla niej nieodpowiedni, jej serce po prostu nie słucha.

Dla buntownika jakim jest Rule Archer, Shaw Landon jest zarozumiałą, idealną księżniczką - i dziewczyną jego martwego bliźniaka. Żyje zasadami innych ludzi, on tworzy własne. Nie ma czasu dla dobrej dziewczyny takiej jak Shaw - nawet jeżeli ona jest jedyną osobą, która widzi kim naprawdę jest.

Ale krótka spódniczka, za dużo urodzinowych koktajli i wyjawione sekrety prowadzą do nocy, której żadne z nich nie zapomni. Teraz, Shaw i Rule muszą zrozumieć jak dziewczyna jak ona i facet taki jak on mają być razem bez zniszczenia swojej miłości... i siebie nawzajem.

Tłumaczenie nieoficjalne: chomik Nelly1904
Tłumaczenie oficjalne: zostanie wydane w Polsce 18 marca pod tytułem... Buntownik..

Polska okładka:

i polski opis:
Bad boy, który wciąż obwinia się o śmierć brata.
Zakochana w nim grzeczna dziewczyna, która wciąż zmaga się ze skrywaną bolesną tajemnicą…

Trzy lata temu dziewiętnastoletni Remy Archer zginął w wypadku. Od tego dnia Rule, jego brat bliźniak, czuje się winny. Gdyby tylko nie zadzwonił wtedy do Remy’ego… Remy był jego drugą połową, jego jasnym, lepszym odbiciem. Był doskonały. Kochali go wszyscy – rodzice, którzy zawsze żałowali, że Rule nie jest taki jak Remy. I kochała go jego dziewczyna – Shaw.
Remy nie żyje, lecz Shaw jest nadal częścią rodziny Archerów, która ofiarowała jej bezwarunkową miłość, jakiej nigdy nie zaznała od własnych rodziców. Ta piękna, dobra dziewczyna jest im bliższa niż Rule, wieczny buntownik z tatuażami. Śmierć Remy’ego zdruzgotała ich i jeszcze bardziej oddaliła od Rule’a, lecz Shaw jest zdecydowana połączyć tę rodzinę na nowo. Dla nich i dla siebie. Bo tylko ona wie, że zawsze kochała tylko Rule’a. I tylko ona zna sekret, który wreszcie musi wyjawić…


No. To jest mój numer 1. Wspaniali bohaterowie, barwni i żywi. Akcja książki, w którą można łatwo się wciągnąć. Emocje. Napięcie do ostatnich stron. Rule... kocham tego chłopaka. Shaw - mogę się z nią łatwo zidentyfikować (nie żebym miała problemy takie jak ona.. Razz). Po prostu cud, miód, palce lizać.. Smile Mam zamiar ponownie zabrać się za czytnięcie tej pozycji.. Smile Mimo ostatnich kilku miesięcy spędzonych z tymi bohaterami, absolutnie nie mam ich dość Smile

Teraz czekam na premierę 4 części o Nash'u Smile

Chociaż muszę przyznać, że boję się oficjalnego tłumaczenia.. bo moim skromnym zdaniem już zniszczyli serię, tłumacząc sam tytuł.. Wyobrażacie sobie tytuł trzeciej części? Rome? Dadzą Rzym? Czy Żołnierz? A może Upadły Żołnierz? ;_;

A tutaj kolejne części z cyklu:

Jet

Z jego ciasnymi, skórzanymi spodniami i przenikliwością, która sprawia, że jest niebezpieczny, Jet Keller jest rock'n rollową fantazją każdej dziewczyny. Ale Ayden Cross skończyła z chodzeniem po dzikiej stronie życia w towarzystwie niebezpiecznych chłopców. Nie chce poddać się ogniowi, jaki widzi w ciemnych, niebezpiecznych oczach Jet’a. Boi się oparzyć iskrą ich żywiołowej kombinacji, kiedy nawet jego dotyk ją rozpala.
Jet nie może oprzeć się Południowej Piękności z długimi na milę nogami w kowbojskich butach, która stanowi przeciwieństwo jego wszystkich oczekiwań. Jednak, im bliżej jest Ayden, tym mniej wydaje się ją znać. Podczas, gdy kusi go to, by zajść jej pod skórę i rozebrać ją w każdy, możliwy sposób, wie z pierwszej ręki, co dzieje się z dwojgiem ludzi, mających całkowicie różne wyobrażenie związku.
Z blaskiem przypieczętują nieprzemijającą miłość… czy może pochłonie to ich marzenia i zmieni je w pył.

Rome


Fajna i nieustraszona Cora Lewis wie jak utrzymać swoich wytatuowanych przyjaciół - “niegrzecznych chłopców” z Marked w szeregu. Ale pod szpanowaniem i pyskowaniem skrywa złamane serce. Cora nie pozwoli na to, by jeszcze raz się sparzyć. Czeka na miłość do idealnego mężczyzny – faceta bez ładunku emocjonalnego, bez dramatów, gotowego na zobowiązanie. Wtedy spotyka Rome’a Archer’a.

Rome Archer jest tak daleki od ideału, jak tylko mężczyzna może być. Jest uparty, nieugięty i władczy. I wrócił ze swojej ostatniej tury w armii bardziej, niż trochę podłamany. Rome wypełniał wiele ról: starszego brata, ubóstwiającego syna, super żołnierza – ale to już mu nie pasuje. Teraz jest jedynie mężczyzną próbującym zrozumieć, co ma zrobić z resztą swojego życia, podczas gdy mroczne demony i poczucie straty trzyma z dala. Był zadowolony cierpiąc w samotności, do momentu, kiedy Cora wkroczyła do jego życia i stała się oślepiającym błyskiem kolorów w morzu szarości. Perfekcji może nie być w kartach, ale idealna niedoskonałość może trwać wieczność…
Powrót do góry
daria
Moderator


Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 1169
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: P-ń

PostWysłany: Czw 9:16, 13 Mar 2014    Temat postu:

Ach skończyłaś tłumaczenie Smile Super Smile jak tylko będę mogła to zabieram się za czytanie Smile

Edit

Przeczytane

nelly świetne i profesjonalne tłumaczenie.
Książka bardzo dobra, warta polecenia i przeczytania. Wolę kiedy bohaterowie nie schodzą się tak szybko tylko krążą wokół siebie, budują napięcie i grają w podchody Smile Tu niestety tego nie znalazłam. Jednak Rule i Shaw wynagrodzili mi to.
Przypomniały mi się czasy kiedy oglądałam Miami Ink Smile
Mamy już pary na kolejne tomy. Jestem ich ciekawa.

Nie lubię kiedy w co drugiej książce powtarzają się pewne określenia. Tu dobił mnie fundamentalny poziom. Aż mi ręce opadły. Jak widać autorzy bardzo je lubią


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez daria dnia Śro 9:19, 19 Mar 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 13:03, 11 Paź 2014    Temat postu:

Pierwsza część bardzo mi się podobała. Z wytęsknieniem czekałam, aż zostaną przetłumaczone kolejne rozdziały. Natomiast historię Jet'a i Ayden czytałam już w wersji oficjalnej i się zawiodłam. Nie wiem czy to z powodu kiepskiego tłumaczenia, czy po prostu to była słabsza pozycja. Ayden często mnie irytowała tymi swoimi rozterkami dotyczącymi życia przed studiami i po rozpoczęciu nauki. Mam nadzieję, że 3 część będzie lepsza.
Powrót do góry
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:11, 08 Gru 2019    Temat postu:



Built Jay Crownover

Wiedziałam, że się nie zawiodę na Crownover, świetny początek nowej serii, a zarazem kontynuacji starej. Zeb cudowny, taki ala drwal, opiekuńczy z głową na karku. Sayer trochę mnie wkurzała tą swoją traumą ale i tak całościowo mi się bardzo podobało. Zdecydowanie będę kontynuować Smile

Swoją drogą, brzydka okładka, tzn ten gościu w ogóle nie pasuje

czy ktoś pamięta część o Rome? w tej części powiedziano że ma blizne przecinająca twarz.. ja czegoś takiego nie pamiętam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Romanse (Autorki) / New Adult Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin