Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna

Gena Showalter
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Paranormal Romance (Autorki) / Showalter Gena
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią 11:38, 21 Maj 2010    Temat postu: Gena Showalter

Smoki, Zmiennokształtni
Heart of the Dragon
Seria Atlantis Księga 1

Grace Carlyle's world was about to change . . .

Deep in the jungle on the trail of her missing brother, Grace never expected to find a secret world populated by mythological monsters -- nor guarded by a sword-wielding being whose beauty put mortal men to shame.

Darius en Kragin belongs to a race of shape-shifting warriors sworn to guard Atlantis and kill all travelers who stray within its boundaries. Yet when Grace stumbles into his realm, he finds himself tempted to betray his centuries-old vow.

Now their forbidden love will either bring their worlds together -- or tear them both apart.

Don't miss this sexy new story from the author of The Stone Prince and The Pleasure Slave.

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 11:46, 21 Maj 2010, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Śro 12:31, 16 Cze 2010    Temat postu:

Uuu - doszłam do wniosku, że absolutnie kocham tę autorkę Very Happy I to nie tylko ze względu na Lordów [chociaż ich kocham najbardziej]. Ostatnio w oczekiwaniu na The Darkest Lie przeczytałam dwie książeczki z serii "Tales of an Extraordinary Girl". Świetne Very Happy Niby wątek ciut oklepany: dziewczyna nagle otrzymująca supermoce [w tym przypadku władzę nad czterema żywiołami] i facet zmieniający się w jaguara, który z początku ma ją wyeliminować. Ale historia poprowadzona świetnie, a i bohaterowie zajedwabiści. Czytając w jednej chwili miałam łzy w oczach, by w następnej parsknąć śmiechem. A i akcja toczy się wartko.
Teraz w wolnej chwili mam zamiar zabrać się albo za serię o Atlantydzie, albo o Łowcach Obcych - jeszcze nie zdecydowałam. Czytał ktoś któreś z nich? Może poradzicie co lepsze?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 19:29, 18 Cze 2010    Temat postu:

Jeśli masz na myśli książki Alyssy Day ( O wojownikach z Atlantydy) to czytałam (tej drugiej natomiast - nie, napisz może czyja to książka?). Postacie są fajnie przedstawione, każdy z Wojowników "coś" w sobie ma. Poprostu BOHATEROWIE :- ))) Lekko się czyta.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 19:33, 18 Cze 2010    Temat postu:

Chodziło mi o Showalter Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 19:38, 18 Cze 2010    Temat postu:

Noooo, to qrczę NIE czytałam napewno (((( Polacy wydają jak wiadomo, a niemcy póki co tylko tę serię o demonach z puszki Pandory wydać raczyli...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Śro 21:06, 23 Cze 2010    Temat postu:

Dziewczyny, czy kolejne części "Władców Podziemi" są ze sobą powiązane treścią, czy można je czytać nie zachowując oryginalnej kolejności?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Śro 23:28, 23 Cze 2010    Temat postu:

Można je czytać nie po kolei ;- ) Autorka nawiązuje do postaci z poprzednich tomów ale to wynika z treści całej histori. Np. w części którą tłumaczy teraz Mikka wiadomo że Anya z Lucienem i Danika z Reyes'em tworzą pary.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon 14:05, 28 Cze 2010    Temat postu:

Absolutnie kocham tę serię o Lordach! *rozmarzone oczka*

Serio, trzeba to przeczytać po angielsku - albo polecam moje tłumaczenia - i nie da się tego nie pokochać Very Happy Cóż, przynajmniej w moim przypadku Smile

Wszyscy ci Lordowie są absolutnie cudni - chociaż moimi ulubieńcami są: Gideon (do niego mam największą słabość - chyba ze względu na niebieskie włosy i to że jest dezorientujący), Maddox, Sabin, Kane i Torin (na jednego bym się chyba w tym życiu nie zdecydowała - ja kcem harem - trza jechać do Budapesztu Wink).
A poza tym przeczytałam już prawie wszystkie książki tej autorki po angielsku i ją wielbię.

Jej seria o Atlantydzie jest zabójcza: smoki, wampiry, demony i nimfy (może wy wiecie, jak to odmienić na rodzaj męski? nimf? o żesz... zastanawiam się nad tłumaczeniem tego po Mrocznym kłamstwie - wychodzi jutro - i będę chyba miała spory z tym problem - no bo trzecia część się zwie: "The Nymph King" i opowiada o ziomku-nimfie [czy raczej o nacji nimf], ale jak to odmienić nie wiem) i inne stworki - wszystko razem. Tam też nie mam jednego ulubieńca, nie da się - Darius, Grey, Valerian, Layel i Zane - no każdego lubię za co innego, chociaż Valerian (tenże właśnie nymph) się wysuwa na prowadzenie.

"Tales of Extraordinary Girl" też mnie zabiło - uśmiałam się, chociaż schemat ciut oklepany, ale Rome (Cat Man) wymiata.

cykl "Imperia" już mnie tak nie ubawił (ech ciągle nie mogę skończyć "The Stone Prince" - nawet pomimo tego, że ma tam się pojawić Grey z "Jewel of Atlantis") za to Tristana z "The Pleasure Slave" polubiłam.

No i do serii "Alien Huntress" zabieram się jak pies do jeża, przeczytałam pierwszą część i dalej mi się nie chce - może dlatego, że jednak wolę fantasy od s-f.
Powrót do góry
Filipina
Mistrz Wampirów


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 935
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 15:43, 30 Cze 2010    Temat postu:

Serię o Atlantydzie rozwżałam swego czasu ;p
Tj. jako pomysł na tytuł do tłumaczenia, ale nie wyszło bo chyba wtedy odkryłam moje smoczki.. I jakoś tak wyszło.. Smile
ALe autorkę bardzo lubię. Czyta się szybko, przyjemnie, a opisy ma doskonale skonstruowane.
I fajne jest, że serie są tak rozbudowane i powiązane ze sobą- lubię to Smile

Poza tym.. coś innego Smile A nie kolejny wampir czy wilkołak .. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pią 17:12, 02 Lip 2010    Temat postu:

Dostałam ślinotoku, od patrzenia na tego Dariusa.
Mikka, podzielam Twoją miłość do tej autorki.
Marzę o tym nimfie (?) i całej reszcie.
W międzyczasie czekam na hot scenki z ,,Mrocznej więzi", którą podobno Wink będziesz uzupełniać. * wlepia wielkie ślipia jak kot ze Shreka*


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 17:13, 02 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie 22:28, 04 Lip 2010    Temat postu:

Ja czytam "Władców Podziemi - Mroczną więź" i muszę przyznać, że seria jest super. Dołączam się do Was - ta autorka naprawdę świetnie pisze. Powiedzcie mi, jakim językiem jest napisany oryginał? Czy bardzo trudnym? Pytam, bo interesują mnie inne serie G.S. Żeby opisać mój poziom angielskiego, dodam, że nie miałam większych problemów ze zrozumieniem "Cassandry Palmer" Karen Chance.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon 0:24, 05 Lip 2010    Temat postu:

Seria naprawdę jest rewelacyjna. Mocno wciąga Shocked szkoda, że nie można czytać 24/7, bo z pewnością chapnęłabym całą serię bez żadnej przerwy... chyba, że na sen, aby śnić o tych nieziemskich facetach...ehh
Skończyłam "Mroczną więź" i dzięki Ci Mikka, że przetłumaczyłaś kolejne tomiki, z przyjemnością się na nie rzucę.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw 1:34, 26 Sie 2010    Temat postu:

Właśnie skończyłam " The Darkest Pleasure" i płakałam jak bóbr. Embarassed Embarassed
Kocham tę autorkę i dziękuję Ci Mikka za te cudne tłumaczenia. Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw 10:50, 26 Sie 2010    Temat postu:

souleye napisał:
Właśnie skończyłam " The Darkest Pleasure" i płakałam jak bóbr. Embarassed Embarassed
Kocham tę autorkę i dziękuję Ci Mikka za te cudne tłumaczenia. Very Happy


Dołączam się.
Czwarta część, ,,Mroczny szept" jest jeszcze lapsza, słowo, a na piątej ,,Mroczna namiętność" będziesz ryczała, płakała i łkała. Zobaczysz. No i 6 część ,,Mroczne kłamstwo"...będziesz się tarzała od dialogów. Ich wzajemna antypatia tudzież pociąg są obłędne.
Powrót do góry
tusia101
Dawca krwi


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:25, 14 Paź 2010    Temat postu:

Ja uwielbiam serię o lordach, potem o Atlantydzie(już nie mogę doczekać się części o valerianie i layely), seria o kosmitach(nie pamiętam w tej chwili jak sie nazywa) nie przypadła mi do gustu. A w tej chwili jestem wielka fanką gideona i scarlet Very Happy

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez tusia101 dnia Czw 20:35, 14 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Paranormal Romance (Autorki) / Showalter Gena Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin