Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna

Romans kryminalny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Literatura / Dyskusje o romansach
Autor Wiadomość
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:30, 17 Maj 2020    Temat postu: Romans kryminalny

Jak w temacie Razz
----------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Minęła dekada, odkąd Sasha Keeton wyjechała z rodzinnej miejscowości w Wirginii Zachodniej.
Dziesięć lat odkąd uciekła seryjnemu mordercy znanemu jako Pan Młody.

Teraz wraca, by pomóc matce w prowadzeniu rodzinnego pensjonatu i zderza się z przeszłością. Sashy znów ktoś grozi. Agent FBI Cole Landis przyrzeka o nią dbać, choć dziesięć lat temu nie zdołał zapobiec najgorszemu.

Kiedy kolejne kobiety znikają bez śladu, a w miasteczku pojawiają się niepokojące znaki, dziewczyna ocalała po ataku Pana Młodego znów zaczyna się bać. Cole nie wybaczył sobie, że nie pomógł Sashy, gdy została uprowadzona i teraz zamierza jej to wynagrodzić… Zadurzony w pięknej dziewczynie agent pragnie jej coraz mocniej.

Jednak ktoś ich obserwuje. I czeka.

Pierwszy błąd Sashy może okazać się jej ostatnim.

Nie powiem, podobało mi się, dobrze się czytało, także występuje szczypta romansu ALE niestety po ok. 20-30% domyśliłam się KTO zabijał. Chociaż przyznam, że przeszłość/prawda okazała się zupełnie inna niż sądziłam. Parę rzeczy się nie zgadzało, w szczególności niekompetencja policji która chciała zamknąć jak najszybciej sprawę 10 lat temu, przez co nic więcej nie odkryli.. a przynajmniej tak to wyglądało. Polubiłam także Sashe i Cole'a, za co spory plus.
Według mnie autorce lepiej wychodzą kryminały niż fantasy (czytałam tylko Obsesja) i z chęcią bym coś jeszcze przeczytała ale jednak wolałabym trochę więcej tajemniczości, nie domyślić się tak szybko.

4/5


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Literatura / Dyskusje o romansach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin