Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna

Atmosfera świąteczna, co czytać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Literatura / Dyskusje o romansach
Autor Wiadomość
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:45, 08 Gru 2019    Temat postu: Atmosfera świąteczna, co czytać

Pomyślałam, że stworzę temat odnośnie książek jakie możemy przeczytać na święta (jeśli chcecie inną nazwę tematu to piszcie). Jak na razie przeczytałam tylko jedną i właśnie czytam kolejną. Proszę oprócz zdjęcia (jeśli macie oczywiście ochotę wrzucić zdjęcie) dopisać tytuł i autora aby łatwiej było wyszukiwać w wyszukiwarce Smile

----------------------------------------------------------------------------------


Miłość na Gwiazdkę Colleen Wright

W sumie przeczytałam na raz a to dobry znak Smile Pierwszy raz spotkałam się z książką gdzie jest wiele par, różne historie ale jednak akcja toczy się w hoteliku, w święta, gdzie wszyscy się znają/poznali. No może u Susan Elizabeth Philips się z tym spotkałam Razz Nie jestem pewna czy to lubię ale i tak bardzo dobrze mi się czytało Smile Zaskoczyło mnie, że akcja dzieje się przez dwa dni, a książka jednak ma trochę stron ale za to bardzo dobrze napisana. Luke cudowny, chciałabym mieć takiego faceta Serce
Zdecydowanie świątecznie, warte przeczytania. U mnie 7/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cicho_sha
Nowo narodzony


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:54, 08 Gru 2019    Temat postu:

Idealnie się wstrzeliłaś. Mam ochotę na trochę świątecznych historii.
Właśnie szukam online tej książki:) bo widzę sporo pozytywnych opinii ale chyba będzie trzeba kupić. Będzie na święta Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:57, 08 Gru 2019    Temat postu:

daj znać jakbyś przeczytała, jestem ciekawa twojej opinii Smile teraz czytam kolejną i mam wrażenie że jeszcze lepszą Smile naskrobie coś jak skończę

edit:

także bardzo polecam, przeczytałam w 2017



Jak płatki śniegu Denise Hunter

Kupiła mnie ta historia i to bardzo.
Bardzo przyjemnie się czytało, w pewnym momencie skojarzyło mi się z książką SEP Odrobina marzeń a także z Świąteczne dzwonki Sarah Morgan. Uwielbiam takie historie, dzięki nim nadal jakaś część mnie wierzy w prawdziwą miłość, która niestety niezdarza się zbyt często.
Nie ma sensu zbyt wiele pisać, blurb przekazuje dokładnie to co mamy w książce.
A okładka? Idealna!

co mi przypomniało o



Świąteczne dzwonki Sarah Morgan, którą czytałam w 2016 roku, świetna Serce


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kejti dnia Nie 21:07, 08 Gru 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:24, 10 Gru 2019    Temat postu:



Nie tylko na Święta Natalie Cox

Ależ dobrze się bawiłam! tego było mi trzeba. Świetna komedia romantyczna, nie raz się uśmiałam, książka czyta się sama, akcja, akcja, akcja. Chcę więcej takich perełek Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cicho_sha
Nowo narodzony


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:35, 16 Gru 2019    Temat postu:

Miłość na gwiazdkę -bajkowa opowieść. Dziękuję za polecenie.
Próbuję sobie przypomnieć czy czytałam książkę gdzie jest historii więcej niż dwóch par prowadzona równocześnie ale chyba nie pamiętam. Tutaj to nie przeszkadza w każdym razie. Choć co rozdział inna para może wprowadzić zamieszanie Very Happy. Jest troszkę zabawnie, romantycznie i świątecznie na każdej stronie. Szybciutko się czyta. Trochę za dużo szczegółowych opisów ale właściwie to chyba one podkreślają ten klimat świąt. Polecam tę książkę przeczytać w święta żeby podtrzymać świąteczny nastrój Smile. Ja żałuję, że przeczytałam dziś i nie poczekałam do świąt Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:27, 17 Gru 2019    Temat postu:

Spróbuj "Nie tylko na święta" bardziej do pośmiania się Smile Ja mam jeszcze w planie "Światło" Ja Asher. Ponoć też świątecznie Smile Cieszę się, że Ci się podobało. Widać mamy identyczne odczucie po przeczytaniu Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cicho_sha
Nowo narodzony


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:08, 17 Gru 2019    Temat postu:

Dzięki Kejti. Na pewno skorzystam z twoich sugestii świątecznych. Akurat tego mi ostatnio potrzeba.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cicho_sha
Nowo narodzony


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:26, 26 Gru 2019    Temat postu:

Nie tylko na święta - super historia w klimacie Bridgette Jones- niestety nie mój klimat. Było bardzo zabawnie i romantycznie ale dla mnie za dużo "głupkowatych" zachowań Smile. Za to klimat świąt idealnie oddany. Jeśli lubicie BJ to również, tak jak Kejti, serdecznie polecam tę opowieść.
Jak płatki śniegu-amerykańska historia czyli jest broń, mordercy i ucieczka przez kilka stanów, plus abstrakcja w postaci podróżowania z dzieckiem prawie bez pieniędzy. Na szczęście wszystko się ułożyło, a w tle święta i śnieg Smile. Uroczy romans i happy end to coś co lubię w książkach. Ode mnie 6/10. Chętnie sięgnę po historie kolejnych braci, jeśli są Smile.
Teraz czas na Świąteczne dzwonki- muszę się spieszyć bo święta się kończą Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kejti
Moderator


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 2730
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:37, 27 Gru 2019    Temat postu: Re: Atmosfera świąteczna, co czytać

cicho_sha napisał:

Jak płatki śniegu-amerykańska historia czyli jest broń, mordercy i ucieczka przez kilka stanów, plus abstrakcja w postaci podróżowania z dzieckiem prawie bez pieniędzy. Na szczęście wszystko się ułożyło, a w tle święta i śnieg Smile. Uroczy romans i happy end to coś co lubię w książkach. Ode mnie 6/10. Chętnie sięgnę po historie kolejnych braci, jeśli są Smile.

Jeszcze są dwie części Smile trzecia jest najlepsza według mnie, chociaż u tej pani czasami za dużo "wiary/religii" Razz
-----------------------------------------------------------------------------------



Światło Jay Asher

Przyznam, że myślałam że Jay Asher to kobieta.. w dodatku okazało się że to y/a (czego nie lubię, chociaż zdarzają się perełki) ale nie było tak źle jak się obawiałam. Książka jest zdecydowanie dla młodzieży. Występuje tutaj raptem pare pocałunków więc jak ktoś potrzebuje prezentu dla nastolatki która lubi czytać romanse, to jak najbardziej polecam. Czytało się całkiem dobrze, nie wyczułam sztuczności, było sielankowo i fajnie świątecznie. Jeśli macie ochotę to przeczytać to szczerze, nie wiem czy polecać. Dobrze się czytało ale.. no właśnie ale.. ciężko to wyjaśnić, dlatego powtórzę, raczej polecam nastolatkom Razz

I tak o to zamykam moją przygodę ze świąteczną atmosferą i stwierdzam że nie jestem jakąś szczególną fanką tego okresu i niestety książki nie dodały uroku. Jedynie co to miałam ochotę wyjść gdzieś z gorącą czekoladą, podreptać w śniegu czy też powąchać prawdziwe choinki Razz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kejti dnia Pią 15:41, 27 Gru 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cicho_sha
Nowo narodzony


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:28, 28 Gru 2019    Temat postu:

Z tą religią masz rację Kejti. I wg mnie nie zawsze to pasuje, jakby trochę na siłę dopisane zdania o bogu bo wątki religijne nijak nie są rozwijane.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.paranormalromance.fora.pl Strona Główna -> Literatura / Dyskusje o romansach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin